Intencje mszalne

 

Rok 2024. 14 – 21 kwietnia.

Niedziela [14 kwietnia]  

  • godz. 9.00 –  +Wacław, Michał, Jerzy, Maria Kuch, Zofia Kiwacka i Teresa Sobota,                       
  • godz. 10.30/Ględy/ –  +Stefan Sobota, Barbara Szawłowska i Ryszard Sobota,    
  • godz. 12.00 –  +Tadeusz Safaryn (3 rocz. śm.).      

Poniedziałek

  • godz. 18.00  –  Za dusze w czyśćcu cierpiące.        

Wtorek 

  • godz. 18.00 – +Franciszek Cieniewski.             

Środa

  • godz. 18.00 –  +Halina Sajnóg.                                                                                                                                                                   

Czwartek

  • godz. 18.00 – +Jadwiga Wawrzyńczuk.                                                                                                                                                                                                                                               

Piątek

  • godz. 18.00 –  Za duszę w czyśćcu cierpiące.       

Sobota  

  • godz. 16.30/Roje/ –  +Czesława Rowicka (1 rocz. śm.),
  • godz. 18.00 –  +Wacław Stankiewicz (26 rocz. śm.), Aleksandra i Jan Stankiewicz.                                                                                                                                                                  

Niedziela [21 kwietnia]

  • godz. 9.00 – +Marian Stefański (14 rocz. śm.), Stanisława, Leon i Stanisława Stefańscy,   
  • godz. 10.30/Ględy/ – +Jadwiga Sokołowska (4 rocz. śm.),     
  • godz. 12.00 – Chrzest.  

 

Rok 2024. 7 – 14 kwietnia

Niedziela  [7 kwietnia]

  • godz. 9.00 –  +Jadwiga Orłowska (8 rocz. śm.), Jan i Janusz Orłowscy, 
  • godz. 10.30 – +Barbara Szawłowska (13 rocz. śm.) i Adam Szawłowski (3 rocz. śm.),  
  • godz. 12.00  –  +Stanisława Krasuska (1 rocz. śm.), Władysław i Krzysztof Krasuscy.  

Poniedziałek

  • godz. 18.00 – ————————   

Wtorek

  • godz. 18.00 – +Fryderyk Prejsner (2 rocz. śm.).

Środa

  • godz. 18.00 – +Kazimierz Hajduczuk (8 rocz. śm.).                                                                                                                    

Czwartek

  • godz. 18.00 – +Mateusz Zieliński.

Piątek

  • godz. 18.00 – +Jan Banaszek (30 dzień śm.).

Sobota

  • godz. 18.00 – +Marianna i Henryk Woroneccy (5 rocz. śm.)
  • godz. 16.30/Roje/ – W int. parafian.

Niedziela [14 kwietnia]

  • godz. 9.00 –  +Wacław Kuch, Michał, Jerzy, Maria Kuch, Zofia Kiwacka i Teresa Sobota.
  • godz. 10.30/Ględy/  –  +Stefan Sobota, Barbara Szawłowska i Ryszard Sobota,
  • godz. 12.00 – +Tadeusz Safaryn (3 rocz. śm.).

             

                                                                                                                     .