Intencje mszalne

 

Rok 2024. 21 – 28 lipca.

Niedziela [21 lipca]  

  • godz. 9.00 – +Feliks Ludwiniak (rocz. śm.),  
  • godz. 10.30/Ględy/ –  +Władysława, Wacław, Czesław, Ryszard i Stanisław Leśniewscy oraz Jadwiga Sokołowska,  
  • godz. 12.00 –  Dziękczynna za pielgrzymkę oraz o bł. Boże dla pątników i ich rodzin.     

Poniedziałek

  • godz. 18.00  –    —————–        

Wtorek 

  • godz. 18.00 –  ——————        

Środa

  • godz. 18.00 –   ——————                                                                                                                                                                 

Czwartek

  • godz. 18.00 –  ——————                                                                                                                                                                                                                                       

Piątek

  • godz. 18.00 –  ——————-  

Sobota  

  • godz. – 16.30/Roje/ – W int. parafian, 
  • godz. 18.00 – +Jan Sasim (19 rocz. śm.), Pelagia, Zdzisław i Jerzy.
                                                                                                                                                                  

Niedziela [28 lipca]

  • godz. 9.00 –  +Czesław, Jan, Tadeusz, Władysław Książek i Krystian Dąbrowski,
  • godz. 10.30 /Ględy/ – +Teresa,
  • godz. 12.00  – +Józef Samsel (8 rocz. śm.). 


Rok 2024. 14 – 21 lipca.

Niedziela  [14 lipca]

  • godz. 9.00 –  +Wacław, Michał, Jerzy, Maria Kuch, Zofia Kiwcka i Teresa Sobota,   
  • godz. 10.30/Ględy/ – O bł. Boże dla Marcina Gonera (z racji 39 rocz. urodzin).  
  • godz. 12.00  –  +Jan i Halina Sajnóg.  

Poniedziałek

godz. 18.00 – +Adam Królikowski.

Wtorek

  • godz. 18.00 – +Stanisław Szawłowski.

Środa

  • godz. 18.00 – +Mariusz Lajski.                                                                                                                    

Czwartek

  • godz. 18.00 – +Mateusz Zieliński.

Piątek

  • godz. 18.00 – +Zofia Seweryn (30 dzień śm.).

Sobota

  • godz. 16.30/Roje/ – +Czesław i Czesław Jednorowscy,
  • godz. 1/8.00 – +Marianna i Henryk Woroneccy.

Niedziela [21 lipca]

  • godz. 9.00 –  +Feliks Ludwiniak (w rocz. śm.),
  • godz. 10.30/Ględy/  –  w int. parafian,
  • godz. 12.00 – Dziękczynna za pielgrzymkę oraz o bł. Boże dla pątników i ich rodzin.

             

                                                                                                                     .