Intencje mszalne

 

Rok 2021. 2 – 9 maja. 

Niedziela

  • godz. 9.00 – +Paulina Cieniewska (14 rocz. śm.), Małgorzata, Józefa i Kazimierz Szewczyk,
  • godz. 10.30 –  Dziękczynna za otrzymane łaski,
  • godz. 12.00 –  +Patryk Zieliński (8 rocz. śm.) i Jan Stepień (18 rocz. śm.).

Poniedziałek

  • godz. 9.00 – +Jan i Helena Stepień oraz Władysław Kurek,
  • godz. 10.30 – +Adam Szawłowski,
  • godz. 12.00 – +Piotr, Zdzisław Sasin i Jadwiga Moczyk.

Wtorek

  • godz. 18.00 –  W int. strazaków. 

Środa

  • godz. 18.00 – +Marianna Sasin, Sabina Gadomska, Danuta Brodowska i Anna Białek.                                                                                                                                                                

Czwartek

  • godz. 17.00 –  Bierzmowanie.                                                                                                                                                                                                                                        

Piątek

  • godz. 18.00 –  +Urszula Sasin.

Sobota

  • godz. 17.00 –  +Stanisława Przecioska,
  • godz. 18.00 –  +Genowefa, Jan, Stanisław, Jan i Grzegorz Mróz.                                                                                                                                                                       

Niedziela [09.05.]

  • godz. 9.00 – +Anna Sikora (3 rocz. śm.), Michał i Zofia Sikora,
  • godz. 10.30 –  +Jan Stepień (35 rocz. śm.), Maria, Eugeniusz i Jan Stanik, 
  • godz. 12.00 –  +Franciszek Grabowski (8 rocz. śm.).

 

Rok 2021. 25 kwietnia – 2 maja.  

Poniedziałek

  • godz. 18,00 –  +Teresa Zmokła (11 m. od śm.) i Maria Szawłowska.

Wtorek  

  • godz. 18.00 –  +Tadeusz Safaryn (od Sławomira i Doroty Grabowskich).  

Środa

    • godz. 18.00 –  +Adam Szawłowski.                    

Czwartek

  • godz. 18,00 –  +Jan Gajcy (7 dzień pogrzebu).

Piątek

  • godz. 18,00 –  +Walerian Szawłowski.           

Sobota

  • godz. 17.00 –  W int. parafian,
  • godz. 18.00 –  ——————————– 

Niedziela [02.05]

  • godz. 9,00 –  +Paulina Cieniewska (14 rocz. śm.), Małgorzata, Józefa i Kazimierz Szewczyk,
  • godz. 10,30 –  ——————————-  
  • godz. 12,00 –  +Patryk Zieliński (8 rocz. śm.) i Jan Stępień (18 rocz. śm.). 



             

                                                                                                                     .